Zaproszenie do projektu "Kompetentni Niezależni"

1 lipca 2019

Fundacja "Radius" zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie pt: "Kompetentni, niezależni - zajęcia podnoszące zaradność osobistą i społeczną osób z niepełnosprawnościami".

W projekcie przewidziano różne formy zajęć między innymi:

zajęcia Integracyjne, kulinarne, wykonywania codziennych czynności,

wyjścia do kina, restauracji, pizzerii, kawiarni, na kręgle , na grilla i  do muzeum.

Przewidziano też dla każdego uczestnika wizytę u fryzjera               i kosmetyczki.

Projekt realizowany będzie w miesiącach od lipca do października 2019 roku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Terminy spotkań ustalone zostaną po zakończeniu rekrutacji z uwzględnieniem dyspozycyjności zainteresowanych.

Projekt skierowany jest do osób z terenu miasta Słupska, z orzeczonym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, bez względu na jej rodzaj.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o kontakt:

• telefoniczny: 603 086 506
  • e-mailowy: biuro@fundacjaradius.qinfo.pl
  • Serdecznie zapraszamy

Zadanie współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pozostających w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska.

Logo PFRONLogo miasta SłupskLogo Fundacji Radius