Piąte urodziny Fundacji "Radius"

17 lutego 2020

Nasza Fundacja powstała w lutym 2015 roku, a to oznacza, że doczekaliśmy swoich piątych urodzin.

To dobry czas na krótkie podsumowanie.

Mamy za sobą wiele projektów o charakterze edukacyjnym, integracyjnym, prozdrowotnym i informacyjnym.

Przedmiotem naszego szczególnego zainteresowania jest dostępność i kultura. Stąd też wzmożona działalność w tym zakresie.

Przez 5 lat nawiązaliśmy wiele kontaktów i wydaliśmy kilka publikacji. Nieobce jest nam organizowanie konferencji, wystaw, szkolenie urzędników i kształcenie nauczycieli. Nieobce jest również prowadzenie warsztatów dla młodzieży, przeprowadzanie audytów stron internetowych czy organizowanie imprez okolicznościowych i ogólnokrajowych wycieczek.

Kierując się naszą misją zmierzamy do tego, by osoby z niepełnosprawnościami miały równy dostęp do wszystkich sfer życia publicznego, mogły bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw kultury, edukacji, popularnych rozrywek i różnych form rehabilitacji

Naszym sukcesem jest każda osoba niepełnosprawna, która zdobywa się na niezależność, każda rodzina, która odzyskuje nadzieję, każde dziecko, którego życie dzięki nam staje się nieco bardziej kolorowe.

O tym co robimy można poczytać na naszej stronie.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w działalność Fundacji. Jedyną rzeczą jakiej możemy sobie życzyć z okazji piątych urodzin jest to, abyście nadal byli z nami.

Piąte urodziny Fundacji to również doskonała okazja, by się spotkać i wspólnie świętować.

Poniżej kilka urodzinowych zdjęć z imprezy jaka odbyła się 15 lutego.

Były wspomnienia, życzenia, tańce i tort.