Broszura Potrzeby osób niepełnosprawnych w urzędzie i przestrzeni miejskiej

29 sierpnia 2016

Miło nam poinformować, że Fundacja "Radius" przygotowała broszurę pt.: "Obsługa Petentów z Niepełnosprawnością w Urzędzie i Przestrzeni Miejskiej". Publikacja omawia wybrane zagadnienia z obszaru planowania dostępności. Dedykujemy ją osobom odpowiedzialnym za wdrażanie rozwiązań dostępnościowych, pracownikom administracji publicznej oraz wszystkim podmiotom zainteresowanym problematyką dostępności.
W przypadku szerszego zainteresowania tematem zachęcamy do kontaktu z Naszą Fundacją. Służymy wiedzą ekspercką z zakresu udostępniania stron internetowych, przestrzeni zewnętrznej oraz obiektów użyteczności publicznej.
Publikacja powstała w ramach zadania: "Potrzeby osób niepełnosprawnych w urzędzie i przestrzeni miejskiej - kampania informacyjna skierowana do sektora administracji publicznej"

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem.

Zadanie współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska

Logo PFRONLogo miasta SłupskLogo Fundacji Radius