"Szkoła Dostępna dla Wszystkich"

20 listopada 2017

Fundacja Wspierania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych "Radius" oddaje w Państwa ręce publikacje pt: "Szkoła dostępna dla wszystkich". Wydana w formie poradnika publikacja powstała z myślą o nauczycielach szkół ogólnodostępnych pracujących z uczniem z niepełnosprawnością, również tych nieposiadających kwalifikacji specjalistycznych. Przedstawiono w niej wskazówki metodyczne i praktyczne rozwiązania przydatne w pracy      z dzieckiem z dysfunkcją wzroku, słuchu, niepełnosprawnością ruchową, intelektualną i z autyzmem.

Mamy nadzieję, że niniejsza pozycja przybliży Państwu świat ucznia                            z niepełnosprawnością i pozwoli rozwikłać choć część dylematów jakie napotyka nauczyciel, któremu przyjdzie pracować z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Publikacja dofinansowana została ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem i do kontaktu z Fundacją:

biuro@fundacjaradius.qinfo.pl

tel. 603 086 506

Pobierz publikację "szkoła dostępna dla wszystkich" format PDF, Epub i Mobi spakowane w pliku ZIP. - rozmiar 3,9 MB.

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Licznik pobrań publikacji.