Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Niezwykły koncert z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Przejdź do - Niezwykły koncert z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dzięki współpracy nawiązanej przez Fundację "Radius" ze słupskimi władzami i pracownikami Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku, udało nam się zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestniczących w nim osób.

16 listopada w słupskim ratuszu, odbył się niezwykły i wzruszający koncert: "W drodze do wolności" zorganizowany z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

16 listopada 2018
Czytaj więcej o: Niezwykły koncert z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Projekt „Nasze Kompetencje Nasze Szanse 2018 - Podnoszenie Zaradności Osobistej i Społecznej Osób z Niepełnosprawnością sprzężoną" dobiegł końca.

Przejdź do - Projekt „Nasze Kompetencje Nasze Szanse 2018 - Podnoszenie Zaradności Osobistej i Społecznej Osób z Niepełnosprawnością sprzężoną" dobiegł końca.

Projekt „Nasze Kompetencje Nasze Szanse 2018 - Podnoszenie Zaradności Osobistej i Społecznej Osób z Niepełnosprawnością sprzężoną" dobiegł końca. W trwającym przez 3 miesiące projekcie wzięło udział 8 osób z różnymi niepełnosprawnościami.
Podczas zajęć beneficjenci rozwijali umiejętności, dzięki którym będą mogli lepiej wykonywać codzienne obowiązki i aktywniej uczestniczyć w życiu społecznym.
Brali m. in. udział w zajęciach kulinarnych, komputerowych, z zakresu orientacji przestrzennejj. Mogli porozmawiać z psychologiem i zadbać o własny wizerunek u fryzjera czy kosmetyczki.

29 października 2018
Czytaj więcej o: Projekt „Nasze Kompetencje Nasze Szanse 2018 - Podnoszenie Zaradności Osobistej i Społecznej Osób z Niepełnosprawnością sprzężoną" dobiegł końca.

Nasz koncert na 100 lat odzyskania niepodległości