"Nasze kompetencje, nasze szanse" - kolejna edycja projektu.

1 sierpnia 2018

Fundacja "Radius" zaprasza osoby z niepełnosprawnością złożoną z terenu województwa pomorskiego do udziału w projekcie pn: "Nasze kompetencje, nasze szanse 2018 - podnoszenie zaradności osobistej i społecznej osób z niepełnosprawnością sprzężoną".
Celem projektu jest nabywanie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami.
W ramach zadania uczestnicy wezmą udział w różnych formach aktywności:
- w zajęciach indywidualnych z psychologiem, wizażystą, instruktorem orientacji przestrzennej,
- w zajęciach grupowych m. in. integracyjno-motywacyjnych, kulinarnych, komputerowych,
- w wyjściach grupowych do kina, restauracji, instytucji kultury, na grilla, kręgle.
Projekt realizowany będzie w miesiącach od sierpnia do listopada 2018 r.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Podstawą uczestnictwa w projekcie jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie prosimy o kontakt:
Telefoniczny: 603 086 506
e-mailowy: biuro@fundacjaradius.qinfo.pl

Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2018 r. za pośrednictwem województwa pomorskiego.

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychLogo Województwa PomorskiegoHerb Województwa Pomorskiego