Konferencja „W stronę dostępności – Słupsk miastem otwartym na potrzeby osób z niepełnosprawnościami”

27 września 2016

Fundacja Wspierania |Rozwoju Osób Niepełnosprawnych „Radius” zaprasza przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych na konferencję pod nazwą: „W stronę dostępności – Słupsk miastem otwartym na potrzeby osób z niepełnosprawnościami”, która

odbędzie się 24 października 2016 r., w godzinach 10:00-14:00, w Sali 211 Urzędu Miasta przy Placu Zwycięstwa 3.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najlepsze rozwiązania z obszaru planowania dostępności oraz dobre praktyki z zakresu udostępniania budynków użyteczności publicznej, transportu, kultury, edukacji i informacji wdrażane w naszym mieście.

Na temat dostępności wypowiedzą się zarówno osoby odpowiedzialne za wdrażanie rozwiązań dostępnościowych, jak i sami niepełnosprawni użytkownicy przestrzeni miejskiej.

Konferencja stanowi element podsumowujący Zadanie pt: „Potrzeby osób niepełnosprawnych w urzędzie i przestrzeni miejskiej – kampania informacyjna skierowana do sektora administracji publicznej” współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska.

Zadanie współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska

Logo PFRONLogo miasta SłupskLogo Fundacji Radius